Batu Marin Hakkında

Batu Marin olarak ; 1961 yılından bu yana 2 kuşaktır siz değerli Volvo Penta müşterilerine hizmet vermekteyiz.

Kalite Politikamız

Bütün faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini göz önünde tutmak, bu doğrultuda ulusal, uluslararası kabul edilmiş değer ve standartlara uygun hizmet sunmak. Tüm personele kalite bilincini yaymak böylece sürekli gelişme faaliyetlerine katkıda bulunmalarını sağlamak. Günümüzün gerekleri olan kalite verimlilik ve zamanında teslim şartlarını her aşamada gerçekleştirerek müşteri şikayetlerini önlemek. BATU MARIN Yönetimi , kalite yönetim sistemini sürekli olarak geliştirmeyi ve gelişim için gereken kaynakları tahsis etmeyi taahhüt eder.

Misyonumuz

Misyonumuz insan kaynağına, teknolojiye, yenilikçiliğe ve üretkenliğe, üst düzeyde önem veren bir kurum olarak her geçen gün artırdığı tecrübesini ve birikimini yeni yetişenlere aktararak toplumun her geçen gün daha ileri bir seviyeye ulaşmasında öncü olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz alınan her işte, yüksek kalite ve sorumluluk anlayışıyla çalışan, en iyi hizmeti veren, rekabet ortamında kalıcı üstünlükler sağlayan, sağlıklı büyüyen, tecrübesiyle ve sağladığı güvenle sektörde marka olacak bir düzeye ulaşmaktır.